Nabídka práce Mistr/ová montáží - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR/OVÁ MONTÁŽÍ v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 02.05.2024 firma - zaměstnavatel HWT s.r.o. (27525228). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Mistr/ová montáží
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.05.2024
Mzda:
35 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: koordinace kmenových a externích pracovníků při realizaci montáže montovaných hal, koordinace postupů prací a návazných činností v jednotlivých úkolech montáže, řízení komunikace při montážních prací, kontrola bezpečnosti práce na staveništi, kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z montáží a jejich akceptace zúčastněnými stranami (zápis a kontrola stavebního deníku), kontrola a schvalování přijatých faktur od externích pracovníků, zajištění podkladů a vyhodnocení případných reklamací ve spolupráci s oddělením kvality, vyhodnocení realizované zakázky a nastavení případných opatření, úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
POŽADAVKY: zkušenost s vedením montážních prací výhodou, zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup, časová flexibilita ochota cestovat po ČR, zodpovědnost, orientace ve stavebních výkresech
NABÍZÍME: nástup možný ihned
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8-15h)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67051412
Zaměstnavatel:
HWT s.r.o. (27525228)
Kde budete pracovat:
HWT s.r.o. - Průmyslová 3
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 123 292
E-mail: heger@haly-hwt.cz