Nabídka práce Manažer/ka společnosti - Otrokovice na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽER/KA SPOLEČNOSTI v lokalitě Otrokovice na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.05.2024 firma - zaměstnavatel ZLIN AERO a.s. (27894134). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 65 000 Kč .

Pracovní pozice:
Manažer/ka společnosti
Odvětví:
Administrativa
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.05.2024
Mzda:
65 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Životopis
Požadavky:
o Zkušenost s vedením výrobní společnosti z pozice manažera, s vedením
provozu a vedení středně velké společnosti minimálně 5 let.
o Vysokoškolské vzdělání technického ekonomického či právnického směru.
o Praktické znalosti v managementu, včetně strategického plánování.
o Zkušenosti s finančním řízením provozu a praktické ekonomické znalosti.
o Přirozená autorita a zároveň lidský přístup k lidem všech profesí a schopnost
motivace týmu k dosažení společných cílů, potřeba a umění stmelovat týmy.
o Skvělá schopnost komunikace, umění diplomatického jednání na všech
úrovních a zkušenosti s obchodními jednáními.
o Orientace na výkon a výsledek, schopnost dotahovat věci do konce a
požadovat to i od podřízených kolegů.
o Schopnost rozlišovat priority, řešit problémy konstruktivním způsobem, s
důrazem na hledání efektivních a udržitelných řešení.
o Etické chování a smýšlení, cit pro pravidla, systém a pořádek - jejich nastavení
a vyžadování dodržování.
o Dobré analytické schopnosti: schopnost analyzovat data a výsledky, zavádět
systémová nápravná opatření a vyhodnocovat efektivitu.
o Koncepční a strategické myšlení.
o Aktivní a samostatný přístup k práci, schopnost rozhodovat a zodpovídat za
výsledky.
o Aktivní anglický jazyk.
o Odolnost vůči stresu a schopnost zachovat chladnou hlavu v krizových
situacích.

Pracovní náplň:
o Komplexní řízení firmy a managementu dle pokynů jednatele společnosti.
o Řízení veškerých provozních a obchodních aktivit společnosti a jejich další
rozvoj.
o Stanovení firemních a finančních cílů a strategie pro jejich plnění.
o Odpovědnost za komplexní finanční výsledky společnosti - sledování
finančních ukazatelů, monitoring nákladů a controlling (finanční i systémový).
o Reprezentace společnosti a jejích hodnot ve vztahu ke klíčovým zákazníkům,
dodavatelům a dalším partnerským subjektům.
o Operativní řešení krizových a problematických situací se zákazníky a
dodavateli.
o Odpovědnost za dodržování jednoduché a účinné vnitřní organizační struktury
a systému, kdy každý přesně zná své povinnosti, odpovědnosti a pravomoci.

Co vám na oplátku nabízíme?
o Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
o Rozvíjíme potenciál zaměstnanců prostřednictvím vzdělávacích kurzů.
o Umožňujeme pružný začátek a konec pracovní doby.
o Nabízíme služební telefon, notebook a automobil i pro soukromé účely.
o Přispíváme na stravování, máme vlastní jídelnu.
o Poskytujeme příspěvek na dopravu.
o Pořádáme nezapomenutelné zaměstnanecké akce.
o Odměny za pracovní / životní jubilea.
o a mnoho dalších...

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67051423
Zaměstnavatel:
ZLIN AERO a.s. (27894134)
Kde budete pracovat:
ZLIN AERO a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 266 730
E-mail: personalni@zlinaero.eu

Další nabídka práce podle lokality