Nabídka práce účetní příspěvkové organizace ( finanční účetní) - Dalovice na Karlovarsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE ( FINANČNÍ ÚČETNÍ) v lokalitě Dalovice na Karlovarsku přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace (00574384). Výše nabídnuté mzdy je 31 820 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
účetní příspěvkové organizace ( finanční účetní)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní finanční a investiční
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
21 710 až 31 820 Kč
Kontakt: Černíková Tereza, tel.: 739 673 522, e-mail: cernikova@logistickaskola.cz
Hledáme do kolektivu kolegu/kolegyni, který/á se nebude bát nových výzev a živého pracovního prostředí.

Hlavní náplň práce:
- kompletní zpracování účetnictví školy
- zpracování a účtování VF,DF, pokladna, banka, aj.
- měsíční, čtvrtletní, roční uzávěrka
- roční inventarizace v rámci roční uzávěrky
- zpracování a účtování projektů školy
Co od Vás očekáváme?
- ukončené SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
- praxe v oboru výhodou
- znalost podvojného účetnictví ( znalost podvojného účetnictví p.o. výhodou)
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost,
- vstřícnost a pozitivní přístup k inovaci
- motivace k dalšímu osobnímu rozvoji a vzdělávání

Podporujeme vzdělávání a růst našich zaměstnanců, jistota zaměstnání a příjemné pracovní prostředí, pestrá pracovní náplň, zaučení kvalifikovaným zaměstnancem.
5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67051598
Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace (00574384)
Kde budete pracovat:
Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 673 522
E-mail: cernikova@logistickaskola.cz