Nabídka práce Plánovač/ka výroby - Kamenec u Poličky na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PLÁNOVAČ/KA VÝROBY v lokalitě Kamenec u Poličky na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel MASO UZENINY POLIČKA, a.s. (25945491). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Plánovač/ka výroby
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Úředníci ve výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
24 000 až 25 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: práce v 1 směně, administrativa spojená s chodem úseku, denní normování, výpočty a rozbory spotřeby a výroby, sledování odchylek od norem, zodpovědnost za skladové zásoby, komunikace s odděleními napříč společností (oddělení IT, expedice, baličky atd.), obsluha interního systému
NABÍZÍME: příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67051771
Zaměstnavatel:
MASO UZENINY POLIČKA, a.s. (25945491)
Kde budete pracovat:
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 165 534
E-mail: svecova@mupolicka.cz

Další nabídka práce podle lokality