Nabídka práce Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka) - Kopřivnice na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PEČOVATEL/PEČOVATELKA) v lokalitě Kopřivnice na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace (17331633). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 760 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče
Počet volných míst:
13
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
23 900 až 25 760 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:6.5.2024

podrobnosti k přihlášce viz www.domovpodbh.cz

POŽADUJEME: Střední vzdělání s výučním listem, střední vzdělání, popř. základní vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu dle § 116 Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Absolvování kvalifikačního kurzu není potřeba u osob, které získaly způsobilost k výkonu povolání v oboru ošetřovatel. Případně lze kurz absolvovat po nástupu do zaměstnání. Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Očkování proti hepatitidě typu B - žloutence (popř. zajištění očkování před uzavřením smlouvy). Uživatelská znalost práce na PC. Pozitivní a aktivní přístup k práci, týmovost, flexibilita. Odolnost vůči psychické zátěži a stresu, příjemné vystupování. Empatie, trpělivost, vstřícnost, úctu a laskavý přístup ke klientům. Respekt k soukromí klienta. Dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost a práva klientů.

VÝHODOU: Absolvování kurzu Pracovníka v sociálních službách výhodou, nikoli podmínkou, praxe s cílovou skupinou výhodou.

POPIS ČINNOSTÍ: Sledování potřeb klientů a vedení individuálních záznamů o průběhu poskytování sociální služby, poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti klientů, podávání stravy, poskytování pomoci při osobní hygieně, udržování čistoty a hygieny osob, manipulace s pomůckami a prádlem, spolupráce na individuálním plánování, posilování životní aktivizace klientů, pomoc při aktivitách denního života.

NABÍZÍME: Práce v denních 12hodinových směnách nebo v nepřetržitém provozu s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (denní a noční 12hodinové směny), zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, příplatky za noční, víkendy a svátky zvláštní příplatek za přímou péči u lůžka a směnnost, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů, průběžné vzdělávání, supervize

BENEFITY: Zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, práce v novém a moderním prostředí, vzdělávací kurzy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
67052042
Zaměstnavatel:
Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace (17331633)
Kde budete pracovat:
Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 145 902
E-mail: personalni@domovpodbh.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru