Nabídka práce DPP/DPČ: PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC DO MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa DPP/DPČ: PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC DO MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (60076658). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 121 Kč/hod .

Pracovní pozice:
DPP/DPČ: PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC DO MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Pomocníci v kuchyni
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
121 Kč/hod
Pracovní náplň: úklidové práce, mytí nádobí, přípravné a pomocné práce při výdeji stravy.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, samostatnost, pracovní odpovědnost, schopnost pracovat v týmu. Pracovní poměr: jedná se o práci DPP/DPČ na 4 hodiny denně od pondělí do pátku.
V případě zájmu kontaktujte Útvar personální – Andrea Čechová; e-mail: cechoa01@jcu.cz; tel. 737 107 305

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67052144
Zaměstnavatel:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (60076658)
Kde budete pracovat:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 107 305
E-mail: cechoa01@jcu.cz