Nabídka práce PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU (vyhrazeno pro OZP) - Frýdek-Místek

Nabídka volného pracovního místa na pozici PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU (vyhrazeno pro OZP) již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 03.05.2024 do 01.06.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Frýdek-Místek | Mzda: 9 450 Kč | A02 (ZamK) Směna 7,30 (8,00) až 16 (16,30) hod. Výhodou znalost korejského jazyka z důvodu komunikace s vedením společnosti. Kontakt - e-mailem.

Frýdek-Místek | Mzda: 9 450 Kč | z:28/3/2024 Pracovní doba 3 hodiny denně, krátký a dlouhý týden. Kontakt telefonicky, emailem.

Frýdek-Místek | Mzda: 9 450 Kč | z:13/3/2024 (DPP) a:13/6/2024 Požadujeme: - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti - očkování proti hepatitidě typu B - předložení výpisu z…

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce

Užitečné informace k pracovnímu místu

Uklízeči a pomocníci uklízejí vestibuly, chodby, kanceláře a pokoje v hotelech, motelech, letoviscích, nemocnicích, školách, kancelářských budovách a soukromých rezidencích. Zaměstnávají je hotely, motely, letoviska, rekreační zařízení, nemocnice a další instituce, společnosti spravující budovy, firmy poskytující úklidové služby i soukromé osoby. Uklízeči vykonávají úklidové práce v obytných a institucionálních zařízeních.

Volná pracovní místa Bartoň a Partner s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU (vyhrazeno pro OZP)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
9 450 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.