Nabídka práce účetní - ekonom/ka - Pravčice na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ - EKONOM/KA v lokalitě Pravčice na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Pravčice, okres Kroměříž (70997870). Výše nabídnuté mzdy za (18 hod/týdně) je 14 319 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
účetní - ekonom/ka
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
18
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
10 845 až 14 319 Kč
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Pravčice
- Náplň práce: Vedení a kontrola kompletního účetnictví příspěvkové organizace v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zpracování rozpočtu školy, Sestavení účetní závěrky (měsíční, roční) a zodpovědnost za závěrkové práce, Zpracování daňových přiznání, statistik, Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. banka, finanční úřad, zdravotní pojišťovny, sociální správa atd.), Spolupráce se zřizovatelem školy, Mzdové účetnictví, Fakturace, Pojistné události, vedení archivu, spisové služby aj.
- Požadavky: min. střední odborné vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví, znalost práce na PC (Excel, Word) samostatnost, spolehlivost, preciznost
- Výhodou: znalost práce s programem GORDIC, FLUXPAM 5, Munis - majetek
- zkrácený úvazek 0,45, HM dle NV č.341/2017 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců ve znění pozdějších předpisů, příloha č.1., zařazení dle délky praxe zaměstnance
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zs.pravcice@volny.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Čechová , tel.: 573 350 087).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - fakturace
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Ano, Základní škola a mateřská škola Pravčice, okres Kroměříž uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67052264
Základní škola a mateřská škola Pravčice, okres Kroměříž (70997870)
Kde budete pracovat:
Základní škola a mateřská škola Pravčice, okres Kroměříž
Kontaktní údaje:
Tel.: 573 350 087
E-mail: zs.pravcice@volny.cz