Nabídka práce Dělník v pekárenské výrobě - Obsluha počítačky pečiva - Havířov na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK V PEKÁRENSKÉ VÝROBĚ - OBSLUHA POČÍTAČKY PEČIVA v lokalitě Havířov na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o. (43962394). Výše nabídnuté mzdy je 24 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dělník v pekárenské výrobě - Obsluha počítačky pečiva
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
23 000 až 24 500 Kč
Potravinářská firma hledá do stávajícího týmu na středisko BĚŽNÉHO PEČIVA uchazeče, který má chuť pracovat a nehledá výmluvy.

Náplň práce:
"volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - obsluha počítačky rohlíků
"provozní doba pondělí - neděle
"převážně noční směny, počátek směny mezi 18:00 - 20:30 hod
"vyučení v oboru není podmínkou, zkušenosti s výrobou pečiva výhodou
"od června možnost plného úvazku

Požadujeme:
"výborné počty
"pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost
"chuť pracovat, učit se novým věcem
"výborný zdravotní stav

Nabízíme:
"práci ve stabilní společnosti
"dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
"možnost kratšího úvazku
"5. týden dovolené po zkušební době
"příplatek 8,- Kč/hod za odpolední směnu
"příplatek 20 % za práci o víkendu
"příspěvek na penzijní připojištění
"příspěvek na stravování

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67053283
Zaměstnavatel:
SEMAG spol. s r.o. (43962394)
Kde budete pracovat:
SEMAG spol. s r.o. - sídlo