Nabídka práce Obchodní manager junior pro tuzemský trh - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ MANAGER JUNIOR PRO TUZEMSKÝ TRH v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel EGO Zlín, spol. s r.o. (46902473). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní manager junior pro tuzemský trh
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
26 600 až 32 000 Kč
Do našeho kolektivu hledáme na pozici obchodní manager junior pro tuzemský trh dynamickou, samostatnou osobnost, která nám pomůže při denní komunikaci se zákazníky, obchodní agendou, organizací školení a seminářů a s dalšími podpůrnými aktivitami.

Požadavky:
Pokud umíš pracovat s PC (Word, Excel, PowerPoint), máš aktivní a pozitivní přístup, odolnost vůči stresu, nadšení pro učení se novým věcem, výborná komunikace.
Jsi aktivní řidič a nebojíš se nových výzev, rádi tě přivítáme v našem týmu.
Se vším ostatním ti pomůžeme. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Bydliště: Zlín a blízké okolí.
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Čeká tě denní komunikace se zákazníky, práce s objednávkami a fakturami, aktivní rozvíjení obchodních příležitostí, budeš se podílet na tvorbě marketingových materiálů, organizovat propagační akce.

Nabízíme:
Přátelský kolektiv, který ti bude oporou, zázemí stabilní firmy, která je na trhu již 30 let, možnost získání praxe na projektech, práci s velmi zajímavým produktem a cílovou skupinou (lékaři, hasiči, složky IZS a další), možnost dalšího růstu.

Pokud splňuješ výše uvedené požadavky, zašli svůj životopis s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail sekretariat@egozlin.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67053435
Zaměstnavatel:
EGO Zlín, spol. s r.o. (46902473)
Kde budete pracovat:
EGO Zlín, spol. s r. o. - sídlo
Zlín , U Pekárny 438
Kontaktní údaje:
Tel.: 577 100 031
E-mail: sekretariat@egozlin.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání