Nabídka práce PRODUCTION SUPERVIZOR (m/ž) - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODUCTION SUPERVIZOR (M/Ž) v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2024 firma - zaměstnavatel Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. (03865436). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRODUCTION SUPERVIZOR (m/ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
11.07.2024
Mzda:
45 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Motivuje, řídí a rozvíjí výrobní tým
- Spolupracuje s ostatními týmy napříč závodem
- Spolupracuje při tvorbě rozpočtu, plánování nákladů a kapacit a jejich dodržování
- Iniciuje proces neustálého zlepšování
- Zajišťuje plnění plánu výroby, optimální počet pracovníků i požadovanou kvalitu výrobků
- Zpracovává výpadky výroby včetně nákladů a zavádí nápravná opatření
Požadavky:
- Český, anglický a ukrajinský jazyk
- Komunikativnost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost,
- Praktická znalost výrobních systémů
- Praxe v automotive Tier 1 min. 1 rok
- Znalost práce na PC
- Zkušenost s vedením týmu
Zaměstnanecké výhody: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, vzdělávání, bonusy při plnění cílů, sportovní a kulturní akce
Hlásit se e-mailem nebo osobně každé druhé pondělí od 13:00 do 14:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC
Jiné praxe v automotive Tier 1 rok min.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Čeština (aktivní)
Ukrajinština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67053447
Zaměstnavatel:
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. (03865436)
Kde budete pracovat:
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.-001
Liberec , České mládeže 452
Kontaktní údaje:
Tel.: jana.soldatova@webasto.com

Další zaměstnání podle lokality