Nabídka práce SEŘIZOVAČI/PROGRAMÁTOŘI A OBSLUHA CNC STROJŮ - SOUSTRUH (HPP, DPP, DPČ, vhodné i pro OZP) - Sviadnov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČI/PROGRAMÁTOŘI A OBSLUHA CNC STROJŮ - SOUSTRUH (HPP, DPP, DPČ, VHODNÉ I PRO OZP) v lokalitě Sviadnov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 13.05.2024 firma - zaměstnavatel JKL Strojírenská výroba s.r.o. (26872501). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

SEŘIZOVAČI/PROGRAMÁTOŘI A OBSLUHA CNC STROJŮ - SOUSTRUH (HPP, DPP, DPČ, vhodné i pro OZP)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
13.05.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody - firemní stravování - obědy zdarma.
Poznámka k nabídce práce:
z:13/5/2024 (HPP, DPP, DPČ, vhodné i pro OZP)
Náplň práce:
- napsat program podle výkresové dokumentace, seřídit stroj a poté ho obsluhovat
- příprava obráběcích nástrojů
- seřízení stroje dle zadání
- obsluha obráběcího stroje
- práce s měřidly a kontrola obrobků
- široké spektrum výroby, nebudete muset dělat stále stejné obrobky.
Požadujeme:
- praxi s Fanuc nebo GibbsCAM
- orientaci v technické a výkresové dokumentaci.
Nabízíme:
- mzdu dle schopností
- stabilní zaměstnáni
- firemní stravování - obědy zdarma.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67054012
Zaměstnavatel:
JKL Strojírenská výroba s.r.o. (26872501)
Kde budete pracovat:
JKL Strojírenská výroba s.r.o. - pracoviště Sviadnov
Sviadnov na Frýdeckomístecku, K čističce 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 182 404

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce