Nabídka práce řidič B - rozvozy obědů a pizzy - DPP/DPČ - Chropyně na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ B - ROZVOZY OBĚDŮ A PIZZY - DPP/DPČ v lokalitě Chropyně na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 14.05.2024 firma - zaměstnavatel Restaurace Stop Chropyně, s.r.o. (19240091). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 130 Kč/hod .

Pracovní pozice:
řidič B - rozvozy obědů a pizzy - DPP/DPČ
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.05.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody sleva na nealko nápoje a jídlo za směnu
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Chropyně
- Náplň práce: rozvozy obědů a pizzy v nejblišším okolí
- Požadavky: ŘP B - praxe v řízení podmínkou, vhodné i pro OZZ/OZP
- práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, pracovní doba přes polední menu, cca 3 hodiny/den, příp. dle dohody
- Benefity: sleva na nealko nápoje a jídlo za směnu
- Kontakt telefonicky paní Kroupová, tel. 605 230 114, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: restaurace.chropyne@seznam.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67054517
Zaměstnavatel:
Restaurace Stop Chropyně, s.r.o. (19240091)
Kde budete pracovat:
Restaurace Stop Chropyně, s.r.o. - Provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 230 114
E-mail: restaurace.chropyne@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality