Nabídka práce Pracovník/ce péče o zákazníky - Mohelnice na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE PÉČE O ZÁKAZNÍKY v lokalitě Mohelnice na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 17.05.2024 firma - zaměstnavatel ENSYTRA s.r.o. (28582136). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 31 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník/ce péče o zákazníky
Odvětví:
Administrativa
Management
Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.05.2024
Mzda:
29 000 až 31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Profil zaměstnance:
o minimálně bakalářské vzdělání
o zkušenost s vedením lidí výhodou
o prezentační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
o odpovědnost, samostatnost, loajalita
o znalost v oblasti energetiky výhodou
o vysoká úroveň sebeřízení - proaktivní komunikace
Pracovní náplň:
o péče o zákazníky, řešení jejich požadavků
o práce se softwarem pro správu energetického managementu www.energybroker.cz
o podpora nadřízeného vedoucího
o komunikace se stávajícími zákazníky
o komunikace s potenciálními zákazníky
Pracovní podmínky:
o zkrácený pracovní poměr, případně DPP, DPČ
o perspektivní, různorodá a zajímavá práce
o odpovídající platové ohodnocení
o místo výkonu práce Mohelnice
o přátelský kolektiv
Termín nástupu:
o dle domluvy
ENSYTRA s.r.o. působí na trhu od roku 2009 v oblasti energetiky a energetického obchodu. Společnost dlouhodobě vyvíjí, a zákazníkům z řad veřejného a soukromého sektoru poskytuje, informační systém pro energetický management - EnergyBroker. Jedná se o jedinečný systém, který využívá téměř 2 000 uživatelů, kteří zde spravují přes 30 000 odběrných míst. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří Hlavní město Praha, Statutární město Brno, Statutární město Zlín, Statutární město Přerov, Statutární město Karlovy Vary, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Olomoucký kraj a mnoho dalších.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) PowerPoint
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, ENSYTRA s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67055615
Zaměstnavatel:
ENSYTRA s.r.o. (28582136)
Kde budete pracovat:
ENSYTRA s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 721850509
E-mail: groharova@ensytra.cz

Další nabídka práce podle lokality