Nabídka práce ME manažer pro Kia a Hyundai - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa ME MANAŽER PRO KIA A HYUNDAI v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 20.05.2024 firma - zaměstnavatel Hanon Systems Autopal s.r.o. (26914620). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 110 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ME manažer pro Kia a Hyundai
Odvětví:
Věda a výzkum
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.05.2024
Mzda:
90 000 až 110 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 20.5.2024
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu a cizince.

Požadavky: VŠ technického směru, znalost práce s PC (MS Office), komunikativní znalost anglického a korejského jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz sk.B., zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce a samostatného rozhodování, technické a analytické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu.

Náplň práce: Vedení zavádění nových programů ve spolupráci s konstruktéry, výrobními inženýry, nákupem a kvalitou. Sdílení a srovnávání znalostí a know-how v oblasti designu a výroby s globálními subjekty za účelem neustálého zlepšování. Podpora zákaznických auditů a naléhavých požadavků (dodávky, kvalita). Koordinace implementace změn designu v sériové výrobě a v novém programu.

Zaměstnanecké výhody: Služební auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravné, stravenkový paušál, pružná pracovní doba, penzijní a životní pojištění, dovolená nad rámec zákoníku práce.

Kontakt: mstratil@hanonsystems.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67055877
Zaměstnavatel:
Hanon Systems Autopal s.r.o. (26914620)
Kde budete pracovat:
Hanon Systems Autopal s.r.o.
Nový Jičín , Lužická 984
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 780 401
E-mail: mstratil@hanonsystems.com

Další zaměstnání podle lokality