Nabídka práce Pracovní asistent/ka - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍ ASISTENT/KA v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 21.06.2024 firma - zaměstnavatel M&M Security Ensure s.r.o. (03399958). Výše nabídnuté mzdy je 21 302 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovní asistent/ka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.06.2024
Mzda:
21 300 až 21 302 Kč
Přijmeme do týmu posilu na pozici Pracovní asistent/ka na plný úvazek. S možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NÁPLŇ: Jedná se o práci v chráněných dílnách s lidmi s OZP, kde je potřeba organizovat, řídit a plánovat provoz. Sledovat efektivitu práce a činnost zaměstnanců. Kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů v provozu.Tato práce je hlavně i o komunikaci s lidmi a vedením firmy.
Plánovat, objednávat materiál potřebný k výrobě. Řízení a koordinace práce chráněné dílny tak, aby bylo zajištěno efektivní plnění úkolů stanovených plánem výroby. Kontrola dodržování technologických postupů.
POŽADAVKY: Zkušenosti na této či obdobné pozici. Organizační zdatnost a obratná komunikace. Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu. Věk nad 18 let. Zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu.
KONTAKT: emailem, telefonicky
Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo pracoviště.
Prvotní kontakt e-mailem nebo telefonicky PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67056867
Zaměstnavatel:
M&M Security Ensure s.r.o. (03399958)
Kde budete pracovat:
M&M Security Ensure s.r.o. - M.T.
Moravská Třebová na Svitavsku, Gorazdova 1613
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 599 731
E-mail: persolnalnimmsec@seznam.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce