Nabídka práce Konstruktér/konstruktérka - Zábřeh na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR/KONSTRUKTÉRKA v lokalitě Zábřeh na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 28.06.2024 firma - zaměstnavatel MBG, spol. s r. o. (47973773). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Konstruktér/konstruktérka
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.06.2024
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování strav. paušál 116,20/den
Dovolená navíc celkem 25 dnů
Zvláštní prémie výkonnostní
Jiné výhody přísp. na penz. příp.,občerstvení na pra., zaškolení, firemní akce
osobní kontakt: 7.30- 15.00 hodin, telef. 8.00-15.00 hodin, emailem
Požadavky:
" SŠ nebo VŠ technického směru
" Aktivní řidič sk. B
" Komunikativní znalost AJ
" Znalost práce na PC: MS Office - Excel, Power Point
" Praxe na stejné pozici - výhodou
" Výborná znalost kreslícího programu - Inventor
" Schopnost rozpracovat designový návrh do konstrukčního řešení
Náplň práce:
" Příprava výrobních výkresů pro zámečnickou a stolařskou výrobu
" Konstrukční zpracování designového návrhu
" Řešení konstrukčních návrhů
Nabízíme
" Zajímavou a tvůrčí práci pro zákazníky jako jsou např Amazon,Adidas,Dyson,Calvin Klein,Holba
" Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
Pracovní doba : 6.30- 15.00 hodin

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office- excel, Power point
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) komunikativní

Reference:
67057081
Zaměstnavatel:
MBG, spol. s r. o. (47973773)
Kde budete pracovat:
MBG, spol. s r. o.
Zábřeh na Šumpersku, Sadová 2323
Kontaktní údaje:
Tel.: 583401316, 737283903
E-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

Další nabídka práce podle lokality