Nabídka práce Servisní technik oprav nákladních kolejových vozidel - Krnov na Bruntálsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK OPRAV NÁKLADNÍCH KOLEJOVÝCH VOZIDEL v lokalitě Krnov na Bruntálsku přichází na pracovní trh ke dni 16.07.2024 firma - zaměstnavatel Krnovské opravny a strojírny s.r.o. (46581146). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 37 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Servisní technik oprav nákladních kolejových vozidel
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní strojírenští technici
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.07.2024
Mzda:
35 000 až 37 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
místo výkonu práce : Stará Ježnická 1556/1, Krnov
Požadujeme:
o SŠ technického zaměření
o Zkušenosti s opravami nákladních železničních vozů min. 3 roky
o Manuální zručnost
o Komunikativnost, schopnost jednat se zástupci zákazníků
o Oprávnění ke vstupu do kolejiště - vyhovující zdravotní stav
o ŘP sk. B
o Časová flexibilita
o Ochota cestovat (provádění servisu v rámci celé ČR a v zahraničí)
o Ochota učit se drážní předpisy
Pracovní náplň:
o Prohlídka a proměření dvojkolí pod vozem
o Výměna dvojkolí mobilním zvedákem
o Prohlídka a proměření brzdy (V dle VPI 07 nebo dle UIC543-1 se záznamem na přístroji HAKAN)
o Výměna brzdového rozvaděče, stopexu pod vozem
o Prohlídka vozu na poškození při předání jinému nájemci
o Ostatní údržbářské práce, proměření a výměny nebo opravy dílů dle dohody
o Opravy poškození skříně - navařování záplat
o Opravy poškození spodku vozu - pneumatická brzda, mechanická brzda, špalky, pružnice apod.
o Další drobné zámečnické opravy na skříni a spodku vozu, opravy nápisů na voze
o Komunikace s klienty

NABÍZÍME: odměny a prémie, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně, příspěvek na dopravné

Hlásit se na e-mail nabor@kos.cz nebo na tel. č. 554 605 407 /8-13 hod./

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67057234
Zaměstnavatel:
Krnovské opravny a strojírny s.r.o. (46581146)
Kde budete pracovat:
Krnovské opravny a strojírny s.r.o.
Krnov na Bruntálsku, Stará Ježnická 1556
Kontaktní údaje:
Tel.: 554605407
E-mail: nabor@kos.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa