Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - POSTDOKTORAND/KA - zaměření na diverzitu travních porostů - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - POSTDOKTORAND/KA - ZAMĚŘENÍ NA DIVERZITU TRAVNÍCH POROSTŮ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 23.05.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - POSTDOKTORAND/KA - zaměření na diverzitu travních porostů
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.05.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: Katedra biologie a ekologie hledá nadšeného a motivovaného postdoktoranda či postdoktorandku se silným zázemím v oblasti environmentální mikrobiologie, který se připojí k našemu interdisciplinárnímu týmu na ambiciózním projektu (Příčiny poklesu diverzity travních porostů v chráněných územích v česko-saském pohraničí), který bude zaměřen na vztah mezi diverzitou travních porostů, půdními živinami a půdními makro a mikroorganismy. NÁPLŇ PRÁCE: odběr půdních a rostlinných vzorků v chráněných územích v česko-saském příhraničí, vyhodnocení vztahů mezi diverzitou, produktivitou, obsahem živin v půdě a biomase a půdními baktériemi v travních porostech, hodnocení ekosystémových služeb travního porostu, řízení experimentálních a analytických pracovních postupů v rámci svého projektu, vytváření spolehlivých údajů pro publikaci v projektech, ke kterým jsou přiřazeni, a zaznamenávání všech údajů a výsledků do stanovených formulářů (papírových i elektronických), publikování ve vysoce kvalitních vědeckých časopisech (Q1 nebo Q2), účast na výuce relevantních předmětů, interakce a podpora ostatních členů skupiny, sdílení a diskuse o výsledcích s partnery a spolupracovníky. DOVEDNOSTI: dobré pedagogické schopnosti, dobré komunikační schopnosti v písemném a mluveném projevu v anglickém jazyce, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: titul Ph.D. nebo jeho zahraniční ekvivalent v příslušném oboru získaný na jiné vzdělávací instituci než Technické univerzitě v Liberci nejpozději pět let před podáním přihlášky, vědeckou kvalifikaci v daném oboru. PRAC.POMĚR: 100% úvazek, prac.sml. - na dobu určitou do prosince 2025, s možností prodloužení, v případě zahraničních zájemců je uzavření smlouvy vázáno na udělení víza. NÁSTUP: září 2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, motivační dopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, doklady o ukončeném vzdělání a praxi, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, případně hodnocení z předchozího pracoviště, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy za posledních 5 let, certifikát dokládající úroveň znalostí v anglickém jazyce (v případě zahraničních uchazečů se předkládá i certifikát dokládající úroveň českého jazyka).
Zaměstnanecké výhody: Ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 22.06.2024. Výběr.řízení je od 22.05.2024 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) mluvený i písemný projev

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67057491
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce