Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - POSTDOKTORAND/KA - zaměření na lehké konstrukce a části strojů z kompozitu - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - POSTDOKTORAND/KA - ZAMĚŘENÍ NA LEHKÉ KONSTRUKCE A ČÁSTI STROJŮ Z KOMPOZITU v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 23.05.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - POSTDOKTORAND/KA - zaměření na lehké konstrukce a části strojů z kompozitu
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.05.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: Katedra částí a mechanismů strojů hledá postdoktoranda či postdoktorandku se zájmem o konstruování, modelové simulace, laboratorní testování, vývoj lehkých konstrukcí, kompozity a inovace a optimalizace. NÁPLŇ PRÁCE: aktivní zapojení do výuky v předmětech vyučovaných katedrou v oblastech konstruování, modelování, výpočty plastových a kompozitních dílů, části strojů nebo inovační inženýrství v anglickém jazyce, publikování výsledků ve vědeckých časopisech s impakt faktorem Q1-Q2 (AIS nebo ISI WOS), nejméně 8 ročně, aktivní zapojení do laboratorních měření a testů v laboratoři aplikované mechaniky, aktivní spolupráce při přípravě a podávání grantů a projektů, aktivní spolupráce na běžících projektech a smluvních výzkumech katedry. DOVEDNOSTI: zkušenosti v oblasti aplikované mechaniky, konstrukce strojních součástí a vláknitých kompozitních konstrukcí, zkušenosti s CAD a CAE modelováním, experimentálními měřeními, tvorbou prototypů, zkušenosti s modelováním a navrhováním kompozitů a lehkých materiálů, dobré pedagogické schopnosti, zkušenosti s prezentacemi na mezinárodních konferencích, schopnost analyzovat současný stav řešení, vysokou úroveň kreativity a vynalézavosti při řešení náročných technických projektů, spolehlivost při dodržování stanovených termínů, spolupráci v týmu, řešení a podávání projektů, praxi ve výzkumných a vývojových projektech, dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalších cizích jazyků výhodou, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: titul Ph.D. nebo jeho zahraniční ekvivalent v příslušném oboru získaný na jiné vzdělávací instituci než Technické univerzitě v Liberci nejpozději pět let před podáním přihlášky, vysokoškolské vzdělání v technických oborech aplikovaná mechanika, konstrukce strojních součástí, kompozitní konstrukce nebo konstrukce strojů (nebo podobná specializace). PRAC.POMĚR: 100% úvazek, prac.sml. - na dobu určitou do prosince 2025, s možností prodloužení, v případě zahraničních zájemců je uzavření smlouvy vázáno na udělení víza. NÁSTUP: září 2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, motivační dopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, doklady o ukončeném vzdělání a praxi, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, případně hodnocení z předchozího pracoviště, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy za posledních 5 let, certifikát dokládající úroveň znalostí v anglickém jazyce (v případě zahraničních uchazečů se předkládá i certifikát dokládající úroveň českého jazyka).
Zaměstnanecké výhody: Ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 22.06.2024. Výběr.řízení je od 22.05.2024 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) slovem i písmem

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67057492
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa