Nabídka práce *Elektrikář (m/ž) - Žďár nad Sázavou

S novou nabídkou volného pracovního místa *ELEKTRIKÁŘ (M/Ž) v lokalitě Žďár nad Sázavou přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2024 firma - zaměstnavatel KINSKÝ Žďár, a.s. (46901523). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
*Elektrikář (m/ž)
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.07.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, deputát, sleva zboží v OD Kinský
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
" Opravy a údržba elektroinstalace.
" Údržba technických a technologických zařízení.
" Zajištění údržbářských prací technického charakteru.
" Další drobné práce dle příkazu nadřízeného.
" Spolupráce s ostatními členy údržby.
Požadujeme
" Odborné vzdělání SOU/SŠ elektrotechnického směru.
" Platné školení dle vyhlášky č. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice.
" Manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost.
" Samostatnost.
" Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme
" Uplatnění ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.
" Zajímavou, nestereotypní práci.
" Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, slevu na zboží v OD Kinský, deputát, 5 týdnů dovolené).
První kontakt e-mailem;

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67057516
Zaměstnavatel:
KINSKÝ Žďár, a.s. (46901523)
Kde budete pracovat:
KINSKÝ Žďár, a.s.
Žďár nad Sázavou , Zámek 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 564 233
E-mail: h.mickova@kinsky-zdar.cz