Nabídka práce ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - GRANTOVÝ/Á SPECIALISTA/SPECIALISTKA /VĚDEC/VĚDKYNĚ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - GRANTOVÝ/Á SPECIALISTA/SPECIALISTKA /VĚDEC/VĚDKYNĚ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 24.05.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 60 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - GRANTOVÝ/Á SPECIALISTA/SPECIALISTKA /VĚDEC/VĚDKYNĚ
Odvětví:
Věda a výzkum
Školství
Profesní zařazení:
Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.05.2024
Mzda:
60 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery, budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů - vybudujete si vlastní vědecký tým, budete připravovat a realizovat zakázky smluvního výzkumu, budete se účastnit stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery. CO OČEKÁVÁME: ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru, dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi, zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů, znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni C1, vysokou míru invence a kreativity. PRAC. ÚVAZEK A MZDA: Vaše pracovní pozice bude pracovník vědy a výzkumu (C2), chtěli bychom Vás zaměstnat na 100% úvazek (40 hod./týden), ale lze dohodnout i nižší úvazek - min. ovšem 50%, nástup nejlépe ihned, ale možný je i pozdější termín nástupu, nabízíme Vám pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů, ke sjednané mzdě Vám bude na základě kladného hodnocení Vašeho pracovního výkonu přiznán příplatek nebo výkonnostní odměna.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
JAK SE PŘIHLÁSIT: níže požadované dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz do 30.06. 2024, životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe, seznam podaných a řešených projektů, seznam dosavadních výsledků, tj. impaktované publikace, patenty, kapitoly v knihách apod., kopie dokladů o dosaženém vzdělání, u zahraničních žadatelů je vyžadován doklad o znalosti českého jazyka minimálně na úrovni C1, znalost anglického jazyka bude prověřena ústně při pohovoru, v případě dotazů se můžete obrátit na Vašeho budoucího vedoucího: michal.rezanka@tul.cz. Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň C1

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67057790
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa