Nabídka práce POMOCNÉ PRÁCE S KRMNÝM HMYZEM (DPP) - Raškovice na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÉ PRÁCE S KRMNÝM HMYZEM (DPP) v lokalitě Raškovice na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 05.06.2024 firma - zaměstnavatel ALTEN, s. r. o. (60323094). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 130 Kč/hod .

Pracovní pozice:
POMOCNÉ PRÁCE S KRMNÝM HMYZEM (DPP)
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.06.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
z:4/6/2024 (DPP)
Náplň práce:
- pomocné práce s krmným hmyzem a jiné práce
- přes prázdniny, popřípadě víkendy celoročně.
Požadujeme:
- pečlivost, loajalitu, samostatnost, časovou flexibilitu.
Nabízíme:
- nástup ihned nebo dle dohody, stejně jako pracovní doba
- Raškovice a blízké okolí výhodou.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67060869
Zaměstnavatel:
ALTEN, s. r. o. (60323094)
Kde budete pracovat:
ALTEN, s. r. o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 761 861 (9:00-14:00 hod.)
E-mail: a.horeckova@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality