Nabídka práce TECHNOLOG NC - Dolní Benešov na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG NC v lokalitě Dolní Benešov na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 08.08.2024 firma - zaměstnavatel MSA, a.s. (45192278). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
TECHNOLOG NC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.08.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek
Dovolená navíc týden dovolené navíc
KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz. Prvotní kontakt pouze na e-mail.

Náplň práce:
- vypracování NC programů včetně specifikace řezných podmínek, upínačů a nástrojů dle výkresové dokumentace.
- vedení a udržování evidence NC programů a zodpovědnost za provedené změny.
- navrhování konstrukčních úprav z hlediska technologičnosti konstrukce při obrábění na NC strojích.
- spolupráce s operátory při odladění NC programů a ověřování správnosti zvolené technologie.

Požadujeme:
- SŠ strojírenského zaměření
- zkušenost s programováním CNC strojů (praxe ve strojírenství min. 5 let)
- schopnost číst technické výkresy
- orientace v materiálech a nástrojích
- zkušenosti s CAD/CAM softwarem (znalost SolidWorks, EdgeCAM výhodou)
- znalost programování technologie soustružení
- znalost MS Office
- samostatnost, aktivní přístup, tvůrčí řešení problémů

Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Reference:
67061839
Zaměstnavatel:
MSA, a.s. (45192278)
Kde budete pracovat:
MSA, a.s.
Dolní Benešov na Opavsku, Hlučínská 641
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 678 252
E-mail: zuzana.stromska@msa.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa