Nabídka práce Zaměstnanci úklidu - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa ZAMĚSTNANCI ÚKLIDU v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 07.08.2024 firma - zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. (26810093). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je 9 450 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Zaměstnanci úklidu
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Obchod a cestovní ruch
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.08.2024
Mzda:
7 088 až 9 450 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Dostálová Marcela, Kloudová Věra, tel.: 730 514 752, 731 064 661, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: marcela.dostalova@bartonapartner.cz,
osobně: Kolín, po předchozí telefonické dohodě.

Do pracovního poměru přijímáme jen osoby s invalidním důchodem.
Zkrácený pracovní úvazek 15 - 20 hod.

Náplň práce:
Úklid kanceláří, bytových domů, provozních prostor (Poliklinika Kolín, bytové domy Kolín, Copeland Kolín).

Pracovní doba:
Dopolední i odpolední úklidy, dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Bartoň a Partner s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67061970
Zaměstnavatel:
Bartoň a Partner s.r.o. (26810093)
Kde budete pracovat:
Bartoň a Partner s.r.o. - Kolín
Kolín
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 514 752
E-mail: marcela.dostalova@bartonapartner.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání