Nabídka práce VŠEOBECNÝ/NÁ ÚČETNÍ - Beroun

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÝ/NÁ ÚČETNÍ v lokalitě Beroun přichází na pracovní trh ke dni 13.06.2024 firma - zaměstnavatel Techno life s.r.o. (08920036). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÝ/NÁ ÚČETNÍ
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.06.2024
Mzda:
30 000 Kč
Farmaceutická společnost Technolife s.r.o. zabývající se výrobou a distribucí léků, s vlastní sítí lékáren a logistikou, hledá samostatnou účetní.
Podmínky pracovního poměru po vzájemné domluvě. Na tuto pracovní pozici nabízíme jak pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, v případě potřeby i zkrácený úvazek, tak i možnost DPP. Není problém se domluvit i na částečné práci z domova, ale upřednostňujeme fyzickou přítomnost v kanceláři v místě výkonu práce alespoň na pár hodin týdne. Místo pracoviště je Na Máchovně 1610, Beroun.
Náplň práce:
* kompletní vedení účetní agendy, zodpovědnost za správnost a včasnost výstupů z účetnictví
* zpracování přijatých a vydaných faktur, účtování interních dokladů
* zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
* komunikace s orgány státní správy
* mzdové účetnictví
Požadujeme: SŠ/VŠ ekonomického směru, uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel), znalost účetního programu Solitea Vario výhodou. Minimálně 2 roky praxe, možný nástup praxe. Kontakt: telefonicky od 9:30- 13:00, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67063699
Zaměstnavatel:
Techno life s.r.o. (08920036)
Kde budete pracovat:
Techno life s.r.o. Beroun
Beroun , Na Máchovně 1610
Kontaktní údaje:
Tel.: 608956190
E-mail: job@technolife.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa