Nabídka práce PAMÁTKÁŘ - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa PAMÁTKÁŘ v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 14.06.2024 firma - zaměstnavatel Národní památkový ústav (75032333). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 280 Kč .

Pracovní pozice:
PAMÁTKÁŘ
Odvětví:
Kultura a sport
Specialisté archiváři, kurátoři a správci památkových objektů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
14.06.2024
Mzda:
25 280 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PP na dobu určitou- zástup za MD/RD.
Platové ohodnocení dle zák. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 11. plat. třída - stupeň dle započitatelné praxe
Náplň práce:
- agenda stavebních památek a objektů v památkově chráněných územích
- zpracovávání písemných vyjádření, odborná pomoc vlastníkům kulturních památek, konzultační činnost
- výkon památkového dohledu
- tvorba operativní dokumentace svěřeného památkového fondu
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání magisterského stupně technického nebo humanitního typu se zaměřením odpovídajícím činnostem v oblasti památkové péče - architektura, stavební obor nebo další příbuzné obory, přednostně se zaměřením na památkovou péči
- schopnost práce se stavební dokumentací, všeobecný přehled o architektuře a stavebních technologiích
- znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav
Komplexní informace o nabízené pozici naleznete na webových stránkách: https://www.npu.cz/cs/kariera/106504-pamatkar-garant-uzemi-pro-jihocesky-kraj
Zaměstnanecké výhody
- práce v centru Českých Budějovic a ve svěřeném území
- stabilita státní příspěvkové organizace
- možnost využívání pružné pracovní doby
- pět týdnů dovolené (200 hodin), 3 dny nenárokového indispozičního volna (sick days)
- peněžitý příspěvek na stravování
- dobrý pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v České republice a do vybraných institucí zřizovaných MK ČR
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
Kontakt osobně/poštou na adrese Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Českých Budějovicích, Senovážné náměstí č. 6, 37021 nebo e-mailem neprasova.eva@npu.cz (motivační dopis, strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii) do 15. 10. 2024. Obálku / e-mail označte: VĚC: Výběrové řízení - památkář/ garant území.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67064185
Zaměstnavatel:
Národní památkový ústav (75032333)
Kde budete pracovat:
Národní památkový ústav - územní odborné pracoviště ČB
České Budějovice , Senovážné nám. 230
Kontaktní údaje:
Tel.: 387 312 140
E-mail: thimova.danuse@npu.cz

Další nabídka práce podle lokality