Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 14.06.2024 firma - zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. (25409808). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
14.06.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň
- Akvizice nových klientů
- Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Návrh obchodních podmínek spolupráce
- Vedení obchodní dokumentace
- Spolupráce s týmem podpory prodeje, produktovým vývojem a kalkulačním oddělením
Požadujeme
- Pracovitá, přirozeně pozitivní a vyrovnaná osobnost
- Týmový hráč
- Aktivní přístup, samostatnost a sebekázeň
- uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Power Point)
- znalost angličtiny a němčiny (není podmínkou)
- zkušenost s prodejem obalového materiálu - výhodou
Nabízíme
- Pestrou a zajímavou práci
- Pracovní poměr na dobu neurčitou (po 3měsíční zkušební době)
- Pozitivní a přátelské firemní prostředí
- Pružnou pracovní dobu
- Příležitost naučit se nové věci
A co za to?
- Fixní mzda + provizní systém odměn
- Nelimitovaná měsíční provize
- Služební automobil (včetně využívání pro osobní účely) , notebook, mobilní telefon
Hlásit se emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC Ms Office(Excel, Word, Power Point)

Reference:
67064270
Zaměstnavatel:
Wassa commercial, s.r.o. (25409808)
Kde budete pracovat:
Wassa commercial, s.r.o.-008 (Agrotechnology Park)
Liberec , Minkovická 698
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 054 272
E-mail: personalni@wassa.cz

Další nabídka práce podle lokality