Nabídka práce SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - Sušice na Klatovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Sušice na Klatovsku přichází na pracovní trh ke dni 28.06.2024 firma - zaměstnavatel FOKUS - Písek, z.ú. (26538776). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.06.2024
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného sociálního pracovníka pro sociální rehabilitaci v ambulantní i terénní formě s místem výkonu Sušicko a Horažďovicko.

Co požadujeme:
-Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. §110
-Vysokou míru empatie
-Samostatnost
-Kreativitu a zodpovědnost
-Schopnost zvládat stresové situace
-Pozitivní myšlení
-Praxe s cílovou skupinou naší organizace výhodou
-Řidičský průkaz sk. B nutností, aktivní řidič

Náplň práce:
-Poskytování podpory lidem s duševním onemocněním
-Základní sociální poradenství

Co nabízíme:
-pracovní poměr na celý úvazek, nejdříve na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
-25 dní dovolené
-notebook a mobilní telefon
-možnost dalšího vzdělávání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Reference:
67064838
Zaměstnavatel:
FOKUS - Písek, z.ú. (26538776)
Kde budete pracovat:
FOKUS - Písek, z.ú. - pracoviště Sušice, Nuželická 60
Sušice na Klatovsku, Nuželická 60
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 451 769
E-mail: vedouci.su@fokus-pisek.cz