Nabídka práce Údržbář/ka prostor komplexu, opravář/ka a pomocník/ce sládkovi - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ/KA PROSTOR KOMPLEXU, OPRAVÁŘ/KA A POMOCNÍK/CE SLÁDKOVI v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 20.06.2024 firma - zaměstnavatel ČERNÝ OREL pivovar s.r.o. (01451243). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Údržbář/ka prostor komplexu, opravář/ka a pomocník/ce sládkovi
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.06.2024
Mzda:
27 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody wellness, sleva na firemní produkty, účast na festivalech
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: údržba, servis a základní opravy strojů, techniky a vybavení v celém komplexu v hotelu, pivovaru, kuchyni, barech, wellness (zaučíme), pomoc sládkovi při vaření piva, stáčení, sanitace, apod., technický pracovník/ce jako podpora pro celý komplex, udržování pořádku na všech pracovištích
- Požadavky: technická praxe na různých zařízeních, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, zodpovědnost, šikovnost, loajalita
- Benefity: wellness, stravování, sleva na firemní produkty, účast na festivalech, apod.
- Nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- V případě zájmu prosím volejte Po-Ne, 09:00-21:00 hod. (pan Zubík, tel.: 606 549 516), nebo zašlete svůj životopis na e-mail: hr@cerny-orel.eu. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Ano, ČERNÝ OREL pivovar s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67065519
Zaměstnavatel:
ČERNÝ OREL pivovar s.r.o. (01451243)
Kde budete pracovat:
ČERNÝ OREL pivovar s.r.o.
Kroměříž , Velké náměstí 24
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 549 516
E-mail: hr@cerny-orel.eu

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa