Nabídka práce elektromontér elektrických zařízení - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMONTÉR ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 19.06.2024 firma - zaměstnavatel Elektro Kroměříž a.s. (46902309). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
elektromontér elektrických zařízení
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.06.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované stravování
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: pracovní činnosti při výrobě elektrických rozváděčů nízkého napětí
- Požadavky: vyučení v oboru elektro podmínkou, praxe v oboru nutná, vhodné i pro OZP, vyhláška 50/78 Sb., znalost čtení technické dokumentace
- Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 hod., doba určitá 1rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, odměny
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 14:00 hod. (paní Orságová, tel: 573 501 811), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: orsagova.miroslava@ekm.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Jiné znalost čtení technické dokumentace

Reference:
67065572
Zaměstnavatel:
Elektro Kroměříž a.s. (46902309)
Kde budete pracovat:
Elektro Kroměříž a.s.
Kroměříž , Kaplanova 2066
Kontaktní údaje:
Tel.: 573 501 835, 605 248 293
E-mail: orsagova.miroslava@ekm.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce