Nabídka práce Zubní instrumentář/zubní instrumentářka - Letohrad na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA v lokalitě Letohrad na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 03.07.2024 firma - zaměstnavatel Dantex stomatologie s.r.o. (09048405). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zubní instrumentář/zubní instrumentářka
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Zubní instrumentáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.07.2024
Mzda:
36 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- asistence praktickému zubnímu lékaři u křesla (rádi zaučíme)
- dezinfekce a sterilizace nástrojů
- telefonní hovory s pacienty, jejich objednávání
- příprava ordinace
- základní úklid ordinace (není myšleno umývání oken a podlah, ale udržování pořádku na pracovišti).
POŽADUJEME:
- nutnost osvědčení o odborné způsobilosti zubního instrumentáře
- nutnost výborné znalosti programu XDENT
- předchozí zkušenosti ze zubní ordinace jsou výhodou, avšak je možné i zaškolení
- základní znalost práce na PC
- samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování a chuť pracovat.
PRACOVNÍ DOBA: Po -Pa7:00-11:00, 12:00-16:00
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Khmara Oleksii, tel.: 605 501 139, e-mail: dantexstom@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67066362
Zaměstnavatel:
Dantex stomatologie s.r.o. (09048405)
Kde budete pracovat:
Dantex stomatologie s.r.o.
Letohrad na Orlickoústecku, Družstevní 815
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 501 139
E-mail: dantexstom@seznam.cz

Další zaměstnání podle lokality