Nabídka práce Výpomoc do kuchyně - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝPOMOC DO KUCHYNĚ v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 24.06.2024 firma - zaměstnavatel APEurope s.r.o. (29056179). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Výpomoc do kuchyně
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Pomocníci v kuchyni
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.06.2024
Mzda:
18 900 Kč
Kontakt: telefonicky 722 946 084, životopisy zasílejte e-mailem
HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY NA VÝPOMOC DO KUCHYNĚ
Co vás čeká:
- Práce s potravinami,
- Předávání zboží mezi kuchyní a skladem
- Výpomoc při manipulaci s jídlem v kuchyni
Požadujeme:
- manuální a technickou zručnost a dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz,
- pečlivost, pracovní nasazení a chuť pracovat.
Nabízíme:
- Stabilní zázemí v rámci české firmy.
- Práce v příjemném kolektivu.
- Sleva na firemní výrobky.
- Možnost stravování v rámci firmy.
- Vhodné pro absolventy a osoby bez praxe.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67066525
Zaměstnavatel:
APEurope s.r.o. (29056179)
Kde budete pracovat:
APEurope s.r.o. 01
Mělník , Palackého 125
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 946 084
E-mail: p.kovac@apeurope.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání

Užitečné informace k pracovnímu místu

Pracovní náplň na pozici "Pomocníci v kuchyni" zahrnuje širokou škálu činností, které podporují hladký chod kuchyně a usnadňují práci kuchařům a ostatnímu kuchyňskému personálu. Konkrétní náplň práce může zahrnovat následující úkoly:

  • Příprava surovin:

    • Mytí, loupání, krájení a porcování zeleniny, ovoce a dalších surovin.
    • Příprava jednoduchých příloh, omáček a salátů.
  • Úklid a udržování čistoty:

    • Mytí nádobí, příborů, kuchyňského náčiní a pracovních ploch.
    • Úklid kuchyně, skladů a dalších přidružených prostor.
    • Likvidace odpadu a třídění recyklovatelných materiálů.
  • Podpora kuchařů a kuchyňského personálu:

    • Předpřiprava ingrediencí podle požadavků kuchařů.
    • Pomoc při servírování jídel.
    • Zajištění dostatečného množství čistého nádobí a náčiní.
  • Zásobování a skladování:

    • Přijímání, kontrola a ukládání dodávek potravin a kuchyňských potřeb.
    • Udržování přehledu o skladových zásobách a jejich doplňování.
  • Další pomocné činnosti:

    • Přenášení a organizování potravin a náčiní v kuchyni.
    • Pomoc při přípravě speciálních akcí nebo cateringových služeb.

Na této pozici je důležité dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů, pečlivost, rychlost a schopnost pracovat v týmu. Pomocníci v kuchyni často pracují v dynamickém a náročném prostředí, kde je třeba být flexibilní a ochotný plnit různé úkoly podle aktuálních potřeb kuchyně.