Nabídka práce šič/ka, švadlena - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠIČ/KA, ŠVADLENA v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 03.09.2024 firma - zaměstnavatel W4P s.r.o. (04547284). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 23 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
šič/ka, švadlena
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.09.2024
Mzda:
20 000 až 23 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: stříhání látek, šití, kompletace a balení zakázky
- Požadujeme: zručnost a zodpovědnost, praxe v oboru výhodou
- pracovní doba Pondělí - Pátek, 7:00-15:30 hod., pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: 23 dní dovolené
- Kontakt osobně na pracovišti je možný každé pondělí v rozmezí 8:00 - 9:00 hod., nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 16:00 hod. (pan Mgr. Kucík, tel: 724 955 795).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67066979
Zaměstnavatel:
W4P s.r.o. (04547284)
Kde budete pracovat:
W4P s.r.o. - pracoviště Kroměříž
Kroměříž , Stoličkova 2464
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 724 955 795
E-mail: kucik@w4p.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa