Nabídka práce Údržbář - elektro - Třemošnice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO v lokalitě Třemošnice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 26.06.2024 firma - zaměstnavatel ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. (62063685). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář - elektro
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
26.06.2024
Mzda:
45 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Budovatelů č.p. 482, 538 43 Třemošnice
Pracovní náplň:
Práce v oddělení elektroúdržby,
Provádění preventivní a periodické údržby,
Zodpovědnost za bezproblémový chod oddělení,

Požadovaný profil:
SOU - vyučení v oboru elektrikář / SŠ,
Praxe v údržbě výhodou,
Osvědčení k NV 194/2022 Sb,
Samostatnost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem,
Manuální zručnost a pečlivost.

Nabízíme:
Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti,
Odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu,
5 týdnů dovolené,
Náborový příspěvek 10 000 Kč,
Věrnostní dovolená a věrnostní příplatek,
Motivační program,
Docházkový bonus,
Odměny za zlepšovací návrhy,
Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Dotace zaměstnavatele na stravování, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance, odměny při životních jubileích, vánoční dárek.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 13 hod., nebo přímo na provozovně od 8 do 13 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67067304
Zaměstnavatel:
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. (62063685)
Kde budete pracovat:
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. - pracoviště Třemošnice
Třemošnice na Chrudimsku, Budovatelů 482
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 584 064
E-mail: tr.nabor@electropoli.com

Další práce podle lokality