Nabídka práce Úklid - práce na HPP/DPP/DPČ - ranní směna (Frenštát pod Radhoštěm) - Frenštát pod Radhoštěm na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLID - PRÁCE NA HPP/DPP/DPČ - RANNÍ SMĚNA (FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM) v lokalitě Frenštát pod Radhoštěm na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 03.07.2024 firma - zaměstnavatel CLEANCAT s.r.o. (29453810). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 120 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Úklid - práce na HPP/DPP/DPČ - ranní směna (Frenštát pod Radhoštěm)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.07.2024
Mzda:
120 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
z:3.7.2024
Náplň práce: úklid provozních kanceláří, chodeb, šaten, toalet apod.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 07.00 - 14.30 hodin (s vedoucí se můžete domluvit na délce směny).

Nabízíme: práci na HPP nebo DPP.
Mzda: 120 Kč/hod. + odměny.
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, CLEANCAT s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67068099
Zaměstnavatel:
CLEANCAT s.r.o. (29453810)
Kde budete pracovat:
CLEANCAT s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm na Novojičínsku, Kopanská 1713
Kontaktní údaje:
Tel.: 596223724
E-mail: prace@cleancat.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa

Užitečné informace k pracovnímu místu

Ostatní uklízeči a pomocníci jsou zodpovědní za udržování čistoty a pořádku ve vestibulech, chodbách, kancelářích a pokojích v různých zařízeních, včetně hotelů, motelů, letovisek, nemocnic, škol, kancelářských budov a soukromých rezidencí. Tato pozice zahrnuje úkoly jako vysávání a vytírání podlah, prachové utírání, čištění a dezinfekci sanitárních zařízení, doplňování hygienických potřeb a úklidových prostředků. Pracovníci mohou být zaměstnáni v:

  • hotelech
  • nemocnicích
  • školách
  • rekreačních zařízeních
  • budovách spravovaných společnostmi
  • úklidových firmách
  • přímo soukromými osobami

Tento dynamický a různorodý úkol vyžaduje pečlivost, smysl pro detail a schopnost pracovat samostatně i v týmu.