Nabídka práce FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU MATERIÁLU - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU MATERIÁLU v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 08.07.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU MATERIÁLU
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.07.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v oboru Materiály a technologie se zaměřením na kompozitní materiály, tzn. přednášky, zkoušení, výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace včetně přípravy studijních textů, studijních opor, vedení bakalářských a diplomových prací, tvůrčí činnost, zejména samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů. Zapojení se do přípravy a řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu, publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené doktorské studium, příp. CSc. v oboru Technologie a materiály, případně v souvisejícím oboru se zaměřením na kompozitní materiály, odborná a publikační činnost v oboru, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického na úrovni B1, znalost dalších jazyků výhodou, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 30.09.2025 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.10.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, příp. seznam uměleckých výsledků tvůrčí činnosti, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi. Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 31.07.2024. Výběr. řízení je od 01.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B1
Čeština (aktivní) úroveň rodilý mluvčí

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67068406
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta strojní
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa