Nabídka práce Údržbář elektro (m/ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO (M/Ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 02.07.2024 firma - zaměstnavatel Moravia Lacto a.s. (49969897). Výše nabídnuté mzdy je 41 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář elektro (m/ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,-
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
02.07.2024
Mzda:
37 000 až 41 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dnů dovolené
Zvláštní prémie docházkový bonus 1000,- za každý odpracovaný měsíc
Jiné výhody elektronické stravenky v hodnotě 211 Kč, příspěvek na penzij. připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
o Pravidelné kontroly, seřizování a servisní úkony dle instruktážních listů vybavení provozu,
o opravy dle aktuální situace vzniklé při provozu výrobních technologií,
o opravy a údržba majetku společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
o Znalost čtení technické dokumentace,
o vyhláška č. 50,
o schopnost samostatného plnění úkolů.

Jedná se o práci ve třísměnném provozu s občanými pracovními víkendy.

Nabízíme:
- Náborový příspěvek 30 000 Kč,
- elektronické stravenky Edenred v hodnotě 211 Kč,
- 25 dnů dovolené,
- docházkový bonus 1000 Kč za každý odpracovaný měsíc,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- měsíční prémie,
- řadu dalších benefitů…

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67068745
Zaměstnavatel:
Moravia Lacto a.s. (49969897)
Kde budete pracovat:
Moravia Lacto a.s.
Jihlava , Jiráskova 2430
Kontaktní údaje:
E-mail: sabina.sucha@moravialacto.cz

Další nabídka práce podle lokality