Nabídka práce Analytik/čka nákupčí - Znojmo

S novou nabídkou volného pracovního místa ANALYTIK/ČKA NÁKUPČÍ v lokalitě Znojmo přichází na pracovní trh ke dni 02.07.2024 firma - zaměstnavatel TOS ZNOJMO, akciová společnost (46347691). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Analytik/čka nákupčí
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.07.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- vzdělání nebo praxe technického zaměření výhodou
- NJ nebo AJ, platný ŘP sk. B
Pracovní náplň:
- pracovník zajišťuje prostřednictvím různých komunikačních toků, včetně manipulace s elektronickými objednávkovými a skladovými systémy kompletní organizaci, časové plánování a realizaci nákupu zboží pro optimální zajištění skladových zásob v obchodu v souladu s podporovanou obchodní strategií
- realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
- vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
- realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
- manipulace s interním systémem firmy, např. s elektronickým skladovým systémem, elektronickým objednávkovým systémem a využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží
- vytváření statistik výše objemu objednávek za dané období včetně kvantitativního a kvalitativního hodnocení jednotlivých objednávek
- vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží
- účast na kontraktačních dnech pořádaných dodavateli
- navrhování nových dodavatelů a zalistování nových položek do objednávkového systému firmy
Zaměstnanecké výhody:
- firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65 Kč/jídlo, služební telefon
- dotované nápoje, kratší pracovní doba 7,5 hod. denně
- motivující mzda závislá na pracovním výkonu
- možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita a jistota
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.>

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Němčina (aktivní)

Reference:
67068801
Zaměstnavatel:
TOS ZNOJMO, akciová společnost (46347691)
Kde budete pracovat:
TOS ZNOJMO, akciová společnost - provozovna
Znojmo , Družstevní 2825
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 499 953
E-mail: andrea_jancikova@tos-znojmo.cz