Nabídka práce Soustružník CNC - Klatovy

S novou nabídkou volného pracovního místa SOUSTRUŽNÍK CNC v lokalitě Klatovy přichází na pracovní trh ke dni 03.07.2024 firma - zaměstnavatel Aerotech Czech s.r.o. (26399407). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 48 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Soustružník CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
6
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
03.07.2024
Mzda:
31 000 až 48 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
KOHO HLEDÁME?
Hledáme nadšeného CNC soustružníka pro letecký průmysl! Máte vášeň pro precizní obrábění? Tato pozice je pro Vás!

CO BUDETE DĚLAT?
"Budete se podílet na přesném obrábění dílů pro špičkové letecké motory.
"Po zaškolení budete pracovat samostatně na CNC.
"Vaší odpovědností bude měření a kontrola dílů.
"Budete provádět korekce nástrojů.
"Připravíte stroje k jednotlivým operacím a budete provádět jejich přestavby.
"Pravidelně budete kontrolovat a udržovat stroje a pracoviště dle plánů

URČITĚ NÁS U VÁS POTĚŠÍ:
"Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
"Dobré odborné znalosti ve spojení se stroji
"Zkušenosti s prací s nástroji a měřidly

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní mzda dle zkušeností, kompletní zaškolení, závodní stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67069010
Zaměstnavatel:
Aerotech Czech s.r.o. (26399407)
Kde budete pracovat:
Aerotech Czech s.r.o.
Klatovy , Dr. Sedláka 763
Kontaktní údaje:
Tel.: 376 339 910, 734 745 151
E-mail: katerina.kankova@aerotech-czech.cz

Další nabídka práce podle lokality

Užitečné informace k pracovnímu místu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů jsou zodpovědní za nastavení, údržbu a obsluhu CNC strojů, které vyrábějí součásti a produkty podle specifikací. Jejich hlavními úkoly jsou čtení technických výkresů, programování CNC strojů, kontrola kvality vyrobených dílů a provádění údržby a oprav strojního vybavení. Spolupracují s inženýry a dalšími pracovníky na optimalizaci výrobních procesů a zajištění efektivity a přesnosti výroby. Seřizovači a obsluha CNC strojů mohou být zaměstnáni v:

  • strojírenských firmách
  • výrobních závodech
  • automobilovém průmyslu
  • leteckém průmyslu
  • výrobě zdravotnických zařízení

Tato pozice vyžaduje technické znalosti, preciznost, schopnost číst technické výkresy a dovednosti v oblasti programování CNC strojů.

  • Nastavení a údržba CNC strojů
  • Programování CNC strojů
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Provádění údržby a oprav strojního vybavení
  • Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů