Nabídka práce Sociální pracovník/pracovnice - Česká Kamenice na Děčínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE v lokalitě Česká Kamenice na Děčínsku přichází na pracovní trh ke dni 12.08.2024 firma - zaměstnavatel Charita Česká Kamenice (70818134). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 41 810 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.08.2024
Mzda:
28 000 až 41 810 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce:
Komenského č.p. 288, 407 21 Česká Kamenice

HLEDÁME DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU
SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA/PRACOVNICI
PRO NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Náplň práce:
- sociální práce s dětmi a mládeží ve věku od 6 do 18 let ohroženými sociálně patologickými jevy (individuální a skupinová práce),
- kontaktní terénní práce, spolupráce s návaznými službami a institucemi,
- administrativní činnost, vedení příslušné dokumentace
- spolupodílení se na analytické, metodické a koncepční činnosti

Kvalifikační předpoklady:
- Odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.
- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi
- ochotu pracovat v odpoledních hodinách
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

Nabízíme:
- smysluplnou práci na HPP, plný úvazek (1,0)
- mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni
(platová třída 11. platový stupeň dle započitatelné praxe - 28 000 - 41 810 Kč)
- práce v zavedené a stabilní organizaci
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu
- příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné vzdělávání a supervize
- pracovní doba odpolední směny: Po - Pá - od 9:30 do 18:00
- nástup ihned nebo dohodou

Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

Přílohy přihlášky:
- stručný motivační dopis
- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
týkajících se sociálních činností

Kontakt: asistentka ředitelky - Jinochová Kateřina, e-mail: jinochova.k@charita-ceska-kamenice.cz, tel.: 774 007 060

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67069077
Zaměstnavatel:
Charita Česká Kamenice (70818134)
Kde budete pracovat:
Charita Česká Kamenice - 03 (Charita, Komenského)
Česká Kamenice na Děčínsku, Komenského 288
Kontaktní údaje:
Tel.: 774007060

Další zaměstnání podle lokality