Nabídka práce Kontrolor/kontrolorka kvality zboží - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY ZBOŽÍ v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 12.08.2024 firma - zaměstnavatel SUPPORT GROUP s.r.o. (02875951). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kontrolor/kontrolorka kvality zboží
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.08.2024
Mzda:
22 500 až 25 500 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody zaměstnanecké slevy
Podnikové stravování stravenkový paušál
Dovolená navíc formou 2 dnů sick days
Zvláštní prémie prémie a odměny
Nástup možný IHNED. Pracovní doba PO - PÁ od 6:30 do 15:00hod. (možná úprava dle dohody).

Pracovní náplň:
Administrativní činnost v e-shopu, soupis zboží dle instrukcí, vkládání zboží do interního systému, kontrola zboží, testování zařízení, vkládání zboží na e-shop, příprava a zpracování podkladů, zákaznický servis, práce na PC, příjem a vyřizování objednávek z e-shopu.

Požadujeme:
výborné komunikační dovednosti, orientaci v technologiích, samostatnost, spolehlivost, loajalitu a ochotu učit se novým věcem. Zkušenosti z práce na obdobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou). Nutná znalost práce na počítači MS Office (Excel, Word).

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@supportgroup.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67069164
Zaměstnavatel:
SUPPORT GROUP s.r.o. (02875951)
Kde budete pracovat:
SUPPORT GROUP s.r.o.
Přerov , Dluhonská 1391
Kontaktní údaje:
Tel.: 702170338
E-mail: personalni@supportgroup.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa