Nabídka práce Stavbyvedoucí (m/ž) - (Okres Rakovník)

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ (M/Ž) v lokalitě (Okres Rakovník) přichází na pracovní trh ke dni 29.08.2024 firma - zaměstnavatel Investice a stavební práce, s.r.o. (27105539). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí (m/ž)
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Hlavní stavbyvedoucí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.08.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Náplň práce: plánování a organizace prací na stavbě, koordinování dodavatelů a komunikace s investory, kontrola dodržování bezpečnosti práce, vedení staveb v Rakovníku a okolí.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání (stavební obor výhodou), zkušenosti ve stavebnictví, ideálně na pozici stavbyvedoucí/mistr, řidičský průkaz sk. B, organizační a komunikační schopnosti.
Nabízíme: služební automobil, mobilní telefon, stravenkový paušál, cílové prémie za stavbu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně na adrese Kuštova č.p. 2655, 269 01 Rakovník nebo tel. 602345648, 313516365

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67069190
Zaměstnavatel:
Investice a stavební práce, s.r.o. (27105539)
Kde budete pracovat:
Investice a stavební práce, s.r.o. - pracoviště
(Okres Rakovník)
Kontaktní údaje:
Tel.: 602345648, 313516365

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání