Nabídka práce EKONOMICKÁ FAKULTA - ASISTENT/KA NA KATEDRU PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGMENTU - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOMICKÁ FAKULTA - ASISTENT/KA NA KATEDRU PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGMENTU v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 08.07.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
EKONOMICKÁ FAKULTA - ASISTENT/KA NA KATEDRU PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGMENTU
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.07.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v českém i anglickém jazyce, tzn. výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace, přednášky a zkoušení na základě pověření děkanem včetně přípravy studijních textů, studijních opor v oboru podnikové ekonomiky a managementu, vedení bakalářských prací, a to jednak v oboru podnikové ekonomiky se zaměřením na oblast specifických forem podnikání (malé a střední, start-up, rodinné podnikání apod.), a jednak v oboru managementu se zaměřením na oblast inovačního managementu (řízení inovačních projektů, řízení týmů na základě hodnocení týmových rolí), tvůrčí činnost, zejména řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných pokynů. Zapojení se do řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu v oboru shodného zaměření jako pedagogická činnost (viz výše). publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené magisterské vzdělání v oboru podnikové ekonomiky , zahájené doktorské studium v oboru řízení a ekonomika podniku v době vypsání výběrového řízení, odpovídající odborná a publikační činnost v oboru se zacílením na specifické formy podnikání, inovace a řízení týmů, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, zkušenost s řízením inovačních projektů v podnikové praxi vítána, zkušenost s řízením týmů vítána, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického jazyka na úrovni minimálně B2, doložení dlouhodobé stáže případně pedagogického působení v zahraničí vítáno, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 08.09.2026 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 09.09.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A2 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, opis dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi , kopie dokladu o zapsání do probíhajícího doktorského studia, kopie osvědčení o jazykových kompetencích dle CERF pro anglický jazyk, kopie dokladů o odborné způsobilosti (např. členství v odborných komorách, spolcích, osvědčení, certifikáty). Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 15.08.2024. Výběr. řízení je od 02.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B2
Čeština (aktivní) rodilý mluvčí

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67069245
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce