Nabídka práce Hlavní účetní - Studénka na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Studénka na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 13.08.2024 firma - zaměstnavatel MSV Metal Studénka, a.s. (47675942). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Metodici účetnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.08.2024
Mzda:
45 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:8.7.2024
osobní kontakt: v pracovních dnech od 8 do 14 hodin

Co vás čeká
řízení zpracování účetnictví
zpracování metodiky účetních předpisů
zpracování hlavní knihy a účetních výkazů
zpracování kompletní daňové agendy
zpracování daňového přiznání k DPH, DE DPH, souhrnné hlášení a kontrolní hlášení
příprava podkladů pro finanční a daňový audit společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
vzdělání ekonomického směru.
minimálně 2-3 roky praxe na obdobné pozici.
znalost zákona o účetnictví, daní z příjmů a DPH.
zkušenost s práci IS a v MS Office a Excelu.

5. týdnů dovolené, příplatky nad rámec ZP, závodní stravování, prémie a mimořádné odměny

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67069798
Zaměstnavatel:
MSV Metal Studénka, a.s. (47675942)
Kde budete pracovat:
MSV Metal Studénka, a.s.
Studénka na Novojičínsku, R. Tomáška 859
Kontaktní údaje:
Tel.: 601104945
E-mail: jana.lazarova@msvmetal.eu