Nabídka práce OBCHODNÍ MANAŽER zahraničního obchodu pro smaltované nádobí - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ MANAŽER ZAHRANIČNÍHO OBCHODU PRO SMALTOVANÉ NÁDOBÍ v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 08.07.2024 firma - zaměstnavatel BELIS a.s. (02418193). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ MANAŽER zahraničního obchodu pro smaltované nádobí
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti obchodu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.07.2024
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání
- Min. 3 roky praxe na obdobné obchodní pozici (Sales Manager, Key Account Manager)
- Logické a analytické myšlení
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Aktivní přístup
- Koncepční strategické myšlení, schopnost posoudit obchodní případ v širším kontextu (obchod, marketing, logistika, výrobní proveditelnost)
- Samostatnost, administrativní pečlivost a důslednost
- Ochota cestovat
- Práce na PC (MS Office)
- Znalost AJ na úrovni B2
- kreativní myšlení
- schopnost pracovat v týmu
- ochota se dále vzdělávat a rozvíjet se v oboru
- časová flexibilita
- ŘP sk. B
Náplň práce:
- Stanovení strategie firmy v oblasti zahraničního obchodu.
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích.
- Příprava a realizace obchodních případů až po uzavření obchodních smluv.
- Spolupráce na vývoji nových druhů a designů smaltovaného nádobí.
- Organizace a účast na mezinárodních výstavách.
- Koordinace činností s ostatními útvary společnosti.
- Navazování, udržování a rozšiřování vztahů se zahraničními obchodními partnery.
- Prezentace nabízených řešení zahraničním obchodním partnerům.
- Akvizice nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích.
- Příprava podkladů a zpracování cenových kalkulací v souladu se schválenou cenovou strategií.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce na plný úvazek u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, motivující finanční ohodnocení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67069895
Zaměstnavatel:
BELIS a.s. (02418193)
Kde budete pracovat:
BELIS a.s.
České Budějovice , Rudolfovská tř. 476
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 474 555
E-mail: petranova@belis.eu

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání