Nabídka práce *Vyučená kuchařka / vyučený kuchař - Sviny na Žďársku

S novou nabídkou volného pracovního místa *VYUČENÁ KUCHAŘKA / VYUČENÝ KUCHAŘ v lokalitě Sviny na Žďársku přichází na pracovní trh ke dni 10.07.2024 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 23 510 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
*Vyučená kuchařka / vyučený kuchař
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.07.2024
Mzda:
21 300 až 23 510 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 25 dní dovolené, 3 dny osobního volna, příspěvky z FKSP, dotované obědy
Poznámka k nabídce práce:
Mzda od 21.300 do 23.510 + osobní příplatek;
Pracovní poměr na dobu určitou, prozatím na rok, pak je možné na dobu neurčitou;
Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař/ka
- praxi ve stravování alespoň 1 rok
- znalost hygienických předpisů a norem
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, dobrou fyzickou kondici
Popis pracovní pozice:
- vaření a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků
- příprava jídel studené kuchyně
- ovládání kuchyňských přístrojů a manipulace s nimi
Nabízíme:
- nástup možný od 1. 9. 2024 nebo dle domluvy
- zázemí stabilní organizace
- příspěvky z FKSP
- 25 dnů dovolené
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, 3 dny osobního volna, příspěvky z FKSP, dotované obědy;
První kontakt e-mailem;

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67070887
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka (pracoviště Březejc)
Sviny na Žďársku 13
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 726 293
E-mail: marie.holema@kocianka.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce

Užitečné informace k pracovnímu místu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) připravují a vaří nejrůznější pokrmy. Jsou zodpovědní za přípravu surovin, vaření jídel podle receptů a standardů kvality, a prezentaci hotových pokrmů. Pracují v souladu s hygienickými a bezpečnostními předpisy. K jejich odpovědnostem patří také údržba a čištění kuchyňských prostor a vybavení. Spolupracují s dalšími členy kuchyňského týmu na zajištění efektivního chodu kuchyně. Kuchaři mohou být zaměstnáni v:

  • restauracích
  • hotelech
  • nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních
  • centrálních potravinových provozech
  • vzdělávacích institucích
  • dalších zařízeních

Do této skupiny nepatří šéfkuchaři.

  • Příprava surovin a ingrediencí
  • Vaření jídel podle receptů
  • Prezentace hotových pokrmů
  • Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů
  • Údržba a čištění kuchyňských prostor a vybavení
  • Spolupráce s kuchyňským týmem

Tato pozice vyžaduje kulinářské dovednosti, kreativitu, schopnost pracovat pod tlakem a týmového ducha.