Nabídka práce Nuke Compositor - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa NUKE COMPOSITOR v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 23.07.2024 firma - zaměstnavatel PFX CZ s.r.o. (21189374). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Nuke Compositor
Odvětví:
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti umění a kultury
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.07.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Matous Kupecky, e-mail: recruitment@pfx.tv

Náplň práce: Nuke Compositor je klíčový odborník na vizuální efekty, který kombinuje různé vrstvy záběrů, včetně 3D prvků, animací a efektových vrstev, dokreslovaček, retuší a vyklíčovaného popředí. Zajišťuje doladění vzájemné polohy, velikosti, barevnosti, kontrastu a ostrosti těchto vrstev s reálně natočeným filmovým podkladem, aby výsledný záběr působil naprosto věrohodně. Hledáme profesionála, který přispěje k vytváření vysoce kvalitních a realistických vizuálních efektů.
Pžoadavky: pokročilá znalost Nuke, prokazatelné zkušenosti s kompozicí a vizuálními efekty, silné vizuální cítění a smysl pro detail, schopnost pracovat pod tlakem a efektivně spolupracovat v týmu, flexibilita a ochota učit se nové techniky a nástroje

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67070976
Zaměstnavatel:
PFX CZ s.r.o. (21189374)
Kde budete pracovat:
PFX CZ s.r.o. Praha
Praha
Kontaktní údaje:
E-mail: recruitment@pfx.tv