Nabídka práce Zámečník-údržbář - Planá nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK-ÚDRŽBÁŘ v lokalitě Planá nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2024 firma - zaměstnavatel JBP - SERVIS s.r.o. (26073544). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Zámečník-údržbář
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.07.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů
Jiné výhody příspěvek na stravování,penzijní pojištění, na dopravu
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace:

Co vás čeká
-zámečnická práce
-údržba a opravy výrobních linek
Výhodou bude, pokud budete umět
-svařovat metodou CO2, obalenou elektrodou, případně TIG
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-manuální a technickou zdatnost
-samostatnost, spolehlivost
Co vám můžeme nabídnout
-práci na HPP
-možnost i spolupráce s OSVČ
-zajímanvé finanční ohodnocení s ohledem na Vaši dosavadní praxi a pracovní zkušenosti
-práci v jednosměnném provozu (pouze ranní)
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na penzijní připojištění
-závodní stravování
-pracovní oděv včetně obuvi
-příležitost profesně se rozvíjet, školení
Zaměstnanecké výhody:
-nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění,odborný růst, příspěvek na dopravu, příjemný kolektiv, zázemí malé stabilní firmy
Kontakt: telefonicky - Ing. bednářová 605774641, e-mail: bednarova@jbp-servis.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67071129
Zaměstnavatel:
JBP - SERVIS s.r.o. (26073544)
Kde budete pracovat:
JBP - SERVIS s.r.o. - pracoviště
Planá nad Lužnicí na Táborsku, Průmyslová 451
Kontaktní údaje:
Tel.: 721945049
E-mail: svoboda@jbp-servis.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa