Nabídka práce technik/čka údržby - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK/ČKA ÚDRŽBY v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2024 firma - zaměstnavatel Swisspearl Česká republika a.s.. (18600247). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
technik/čka údržby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.07.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované
Dovolená navíc celkem 5 týdnů
Jiné výhody příspěvky na dovolenou, životní připojištění, cafeterii, aktivity
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: telefonicky od 8-14 hodin, emailem
Požadujeme:
o SŠ/VŠ vzdělání technického směru
o Schopnost číst v technické dokumentaci
o Znalost AJ - min. úroveň A2
o Znalost práce na PC - zejména MS Office
o Znalost práce v systému AutoCAD nebo v podobných programech
o Pozice je vhodná pro absolventy

Náplň práce:
o Zpracovává požadavky na strojní údržbu a podle nich sestavuje plán práce pro pracovníky a kontroluje jeho plnění
o Zpracovává a vede plán preventivních prohlídek
o odpovídá za evidenci klíčových výrobních zařízení, sleduje jejich životnost a iniciuje jejich opravy a výměnu
o Je odpovědný za vedení, archivaci a aktualizaci technické dokumentace k technickým a technologickým celkům
o Spolupracuje při přípravě technologických postupů údržbářských prací
o Spolupracuje s útvarem údržby řídicích systémů a zajišťuje nutnou kooperaci
o Zajišťuje správu registrů zařízení, jako jsou žebříky, vozíky atd. a současně zajišťuje provádění jejich pravidelných kontrol a záznamů o nich.

o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na cafeterii (1157 Kč/měsíc) nebo životní připojištění (1400 Kč/měsíc)
o dotované závodní stravování, výběr z 6-7 jídel
o příspěvky na dovolenou (2500 Kč/rok), lyžařské kurzy (1400 Kč) a letní tábory pro děti (1800 Kč)
o další příspěvky na volnočasové aktivity (sportovní aktivity, regenerace pracovních sil)
o příspěvky při pracovním a životním jubileu
o zvýhodněné mobilní tarify
o vzdělávací kurzy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) min. úroveň A2

Reference:
67071153
Zaměstnavatel:
Swisspearl Česká republika a.s.. (18600247)
Kde budete pracovat:
Swisspearl Česká republika a.s. - prac.
Šumperk , Příčná 855
Kontaktní údaje:
Tel.: 583318365
E-mail: Michaela.Smrckova@swisspearl.com